Po narodení syna som mala veľký problém s vypadávaním vlasov. Kolegyňa mi odporučila Forcapil a tak som začala užívať kapsuly. Neverila som mu, ale presvedčil ma a najmä veta môjho manžela: “zdá sa mi, že je na zemi oveľa menej vlasov ako kedysi.” a nebolo to častejším vysávaním…Naozaj pomáha a určite vyskúšam aj šampón a lotion. Ďakujem.
Eva, Dlhé nad Cirochou
FORCAPIL kapsule mi zachránili vlasy po rádioterapii, brala som ich 4 mesiace po prvej a 4 mesiace po druhej liečbe. Naozaj ich odporúčam každému nielen po takýchto vážnych zákrokoch, ale ako i prevenciu. Robím Vám určite dobrú reklamu, sama som dôkazom, že tento produkt výborne funguje. Ďakujem.
Marta, Svätý Jur
Používala som Forcapil kapsuly a musím povedať že s výsledkom som bola veľmi spokojná. Predtým mi vypadávalo neskutočne veľa vlasov, po používaní Forcapilu sa to o dosť zlepšilo. Zázraky určite netreba čakať hneď po prvej kapsule ale pri pravidelnom používaní určite pomáha. Skúsenosť s kapsulami mám naozaj pozitívnu.
Kristína, Humenné
Forcapil som používala 4 mesiace a som veľmi spokojná. Keď som prišla k lekárke s problémom vypadávania vlasov, poradila mi toto a vážne to zabralo. Určite odporúčam. Má výborné zloženie a tiež pomer cena – kvalita sa dobrý.
Rebeka, Bardejov
Každý rok si dávam 3 – 4 mesačnú kúru v kapsuliach. Vynikajúci doplnok v starostlivosti o vlasy a nechty.
Eva, Nitra
Dobrý deň, spočiatku som tomu neverila. Veď predsa z každej strany sa na nás rútia reklamy o rôznych vlasových prípravkoch, ktoré zabraňujú padaniu vlasov. Povedala som si, že to vyskúšam lebo vyskúšala som už mnohoraké prípravky s kolísavým efektom. Kúpila som si 120 kapsulové balenie, ale už po čase som si všimla zlepšenie na mojich vlasoch a vedela som, že si kúpim aj nabudúce. Keďže mám dlhé vlasy potrebovala som už konečne niečo, čo je ozaj kvalitné aj za vyššiu cenu. Forcapil sa mi osvedčil. Som s ním veľmi spokojná. Ešte by som dodala, že má sa používať 2 až 4 mesiace. Píšem to preto lebo po týždni ešte výsledok neuvidíte, chce to čas ako je to deklarované na balení. Výsledok zaručený!
Dominika, Michalovce
Forcapil užívam už 3 rok po sebe. Zvyknem si hlavne na jeseň robiť tzv. “vlasovú kuru”, pretože vtedy mi vlasy asi najviac padajú. Som veľmi spokojná.
Adriana, Trenčín
Užívala som Forcapil kapsuly po dobu 4 mesiacov, počula som na tento výrobok veľmi dobré ohlasy preto som sa rozhodla zainvestovať. Mám prirodzene suchšie vlasy, teraz v letnom období sa ale viac mastia pri korienkoch. Skúšala som veľa produktov na vnútorne aj vonkajšie používanie ale nejakú zmenu som nebadala. Navyše mám ochorenie štítnej žľazy čo spôsobuje automaticky, že sú vlasy suchšie a dosť vypadávajú. Momentálne mam od Forcapilu “prestávku”, ale určite sa k nemu plánujem vrátiť. Mam pocit že mi vlasy za dobu užívania zhustli a viac narástli, aj keď som sa bola 2-krat strihať. Som spokojná a môžem odporúčať.
Zuzana, Jasenov
Forcapil si neviem vynachváliť! Začala som používať 3-mesačné balenie kapsúl na jeseň keď mi veľmi začali padať vlasy. Už po mesiaci používania som videla výsledky. Vlasy mi prestali padať, začali sa lesknúť a celkovo zhustli a začali rásť nové vlasy. Vlasy mám pevné, pružné a dobre sa rozčesávajú. Počas používania aj rýchlejšie rástli. Tak isto aj nechty. Neštiepia sa ale sú pevné.
Marianna, Banská Bystrica
Pri dlhodobom vypadávaní vlasov a skúšaní rôznych prostriedkov mi nakoniec zabrali kapsuly Forcapil. Vybrala som 3mesačnú kúru, potom som mala niekoľko mesačnú pauzu a opäť som sa vrátila ku kapsuliam a raz začas si zopakujem mesačnú kúru. Odporúčala som ju už aj viacerým známym.
Ivana, Krupina
Skúsenosť mám so šampónom. Pomohol mi pri problémoch s podráždenou, svrbiacou vlasovou pokožkou a tiež po ňom moje jemné vlasy dostali objem a neboli také “rozlietané”.
Andrea, Trenčín
Užívala som kapsuly FORCAPIL a po čase som začala badať zlepšenie, vlasy mi rástli pevnejšie, aj nechty sa spevnili. Určite budem pokračovať, stravou sa nedá dosiahnuť, aby sme mali zásobu všetkých živín a tak rada siaham po výživových doplnkom, najmä po takých, čo naozaj účinkujú.
Silvia, Martin
Kapsule Forcapil si nakupujem v podstate 3 krát za rok. Kupujem si zväčša veľké balenie. Keďže to nakupujem celý rok tak problémy s vypadávaním vlasov už nemávam. Som rada, že existuje niečo také ako Forcapil, ktorý dokáže zvýšiť sebavedomie každej žene a znížiť počet vlasov vo vysávači 🙂
Vlasta, Michalovce
Forcapil skutočne zaberá, vlasy sú krajšie a zdravšie a samozrejme prestávajú vypadávať. Teší ma, že ho môžu aj užívať aj tehotné a dojčiace mamičky. Odporučím ho každému. Ďakujem.
Mária, Prešov
Vlasy mi prestali vypadávať a dokonca sa zlepšila ich kvalita. Rozštiepené konce sa zotavili a sú oveľa zdravšie. Forcapil urobil to, čo som očakávala.
Adriana, Košice
Dlhšie mi vlasy hlavne pri umývaní vypadávali. Vyskúšala som dva iné produkty ale zmena nenastala. Prestali vypadávať až po vybratí veľkého balenia Forcapil kapsúl. Používala som pri tom aj regeneračný šampón. S hustotou a kvalitou vlasou som teraz spokojná a hlavne prestali mi vypadávať. Super kvalita, ďakujem
Mária, Janovík
Prípravok Forcapil som začala užívať v dôsledku silného lámania vlasov, predtým som skúsila mnoho produktov, musím podotknúť aj tých trochu drahších a nič mi nepomáhalo. Pravdupovediac som veľmi neverila ani tomuto produktu, ale výsledky na seba nenechali dlho čakať. Po mesiaci užívania som spozorovala zmeny, vlasy sa mi začali menej lámať, boli viac odolnejšie, dokonca aj účes mi držal dlhšie. Odvtedy som verná zákazníčka produktom Forcapil a kupujem si ho stále v lekárni. Vrelá vďaka za tak super produkt.
Beáta, Margecany
Mám veľmi dobrú skúsenosť, tabletky mi naozaj pomohli a vlasy mi prestali skoro úplne vypadávať. Výsledok sa dostavil približne po mesiaci používania. Žiaľ posilnenie nechtov som nepostrehla. Tabletky boli super a v budúcnosti ich budem naďalej používať i keď len preventívne.
Daniela, Košice
Kapsuly Forcapil užívam s prestávkami vyše 2 rokov kvôli naozaj strašnému padaniu vlasov. Predtým som užívala iný výrobok, ale mala som po ňom žalúdočné problémy. Pri užívaní Forcapilu žiadne problémy nemám ani keď si dám tablety nalačno.
Vlasy mi padajú pravdepodobne zo stresu, zdravotne som podľa lekárky O.K. Padali mi celé chumáče, pri pohľade na kefu mi bolo až do plaču a to nehovorím o umývaní vlasov. Tento stav trval cca vyše roka, medzitým som skúšala iné doplnky proti padaniu vlasov, ale neúspešne. Podľa referencií na internete som sa dopracovala k Forcapilu a konečne mi niečo zaberá. Vlasy síce padajú, ale už len tak v rámci normy a hlavne mi rastú nové. Užívam ho vždy 3-4 mesiace, potom tak 3 mesiace pauza a znova 3-4 mesiace užívania, ale to už viac menej z preventívnych dôvodov na jeseň a na jar, kedy vlasy zvyknú padať viac.
Forcapil určite odporúčam. Nechty mi síce výrazne nespevneli, ale kvôli nechtom Forcapil nekupujem. Teraz som si objednala aj Forcapil šampón, tak dúfam, že budem rovnako spokojná.
Kristína, Moravský Svätý Ján
Odskúšané mám Forcapil Lotion, kúpila som ho manželovi, ale nakoniec som ho viac používala ja. Príjemne vonia, vlasy nemastí, pôsobí osviežujúco a vlasy mám po ňom pevnejšie a pôsobia zdravším dojmom.
Anna, Lehota pod Vtáčnikom
Po lete som mala hrozne zničené vlasy vplyvom slnka a slanej morskej vody. Vyskúšala som Forcapil tablety a šampón a používaní bol naozaj super výsledný efekt. Vlasy dostali novu energiu!
Mariana, Košice
Forcapil mi nezaťažuje žalúdok tak, ako ostatné produkty a nádherne mi zhustli vlasy po ňom. Odporúčam!
Zuzana, Stefanov
Forcapil na vlasy a nechty som užívala aj s dcérou. Ja mám problém s nechtami, ona s vypadávaním vlasov. Každá sme využívali 180 ks tabliet. Po tejto kúre sa nám problémy síce celkom nevyriešili, ale viditeľne obmedzili. Vyžaduje si to asi dlhší čas, takže budeme pokračovať.
Monika, Bratislava
Viackrát počas života som mala obdobia, kedy mi padali vlasy. Najvážnejší stav, kedy som si nevedela rady prišiel po hospitalizácii, veľmi silnej antibiotickej liečbe a operácii pľúc. Vypadalo mi 90% vlasov. Po viacerých vitamínových pokusoch som užívala zinok a neskôr Forcapil kapsule a používala aj Forcapil šampón. Vybrala som odvtedy asi 3 dávky s menšími pauzami. Forcapil mi pomohol a chcem sa k nemu opäť vrátiť, keďže opäť registrujem mierne vypadávanie. S Forcapilom, ktorý mi po prvýkrát odporučil kožný lekár vo vojenskej nemocnici v Bratislave mam veľmi dobru skúsenosť. Rozhodne pomohol.
Zuzana, Bratislava