Čo vlastne tí muži chcú?

K občasným treniciam vyplývajúcim zo známeho „muži sú z Marsu a ženy z Venuše“ dochádza celkom štandardne. Napriek evidentným rozdielom je pravda taká, že protipóly sa navzájom priťahujú. Je to skrátka tak, že muži si život bez žien jednoducho nedokážu predstaviť. A vlastne ani nechcú. Existuje však niekoľko vecí, ktoré na dámach vždy radi uvítajú a vedia aj patrične odmeniť. Viete, ktoré to sú?

Otvorte sa navzájom a zažívajte interaktívny sex

Väčšina mužov považuje ticho a pasivitu v posteli za prekážku k dosiahnutiu uspokojivého sexu. Možno neuveríte, ale chlapovi nestačí len dosiahnuť vyvrcholenie. Tým preňho „fajka nehasne“!

Potrebuje mať jasný pocit, že vás uspokojil a že ste si intímne chvíle s ním užili. Synonymom nezabudnuteľného sexu je práve toto! Nič viac, nič menej! Vedomie, že ste si to s ním užili, mu pomáha podvedome si k vám vytvárať ešte silnejšie emocionálne puto. To je kľúč k úžasným interaktívnym posteľným hrám: sex, počas ktorého si obe strany dávajú najavo, ako si to užívajú!

Myslite však na jedno: muži sú čokoľvek, len nie empatickí čitatelia vašich pocitov a myšlienok. Potrebujú vedieť, čo sa vám v posteli páči. Čo je pre vás vzrušujúce, čo si viete najlepšie vychutnať. Ak chcete, aby vám to dali, musíte im to minimálne naznačiť!

No ale vzhľadom na to, že chlapi majú problémy aj s tušením skrytých významov, ideálne je, keď im to na rovinu poviete! Možno je to menej romantické, ale odmenou vám bude istota, že to tomu vášmu došlo!

Takže zhrnuté a podčiarknuté: muži potrebujú v posteli spätnú väzbu a vedenie! Potom sa môžu s ľahkosťou a neuveriteľnou motiváciou pustiť do vzrušujúcej hry, v ktorej sa dávajú body za uspokojenie! Ten pocit, ktorý to v nich roznieti – o tom, že sú borci – ich rozžiari ako vianočný stromček. Budú vás proste milovať! Ešte viac, ako si doteraz mysleli, že sa vôbec dá!

Ale aby sa nezabudlo ešte na jednu dôležitú vec! Aj muži majú svoje túžby a sny! Každému sa páči niečo iné, takže zovšeobecňovať nemá veľký význam.

Ak však hovoríme o interaktívnom sexe, aj vy by ste mali vedieť, čo vlastne od vás vaša mužská polovička chce. Väčšina chlapov je vplyvom rodovo stereotypnej výchovy na ich veľkú škodu naučená, že vyjadrovať svoje emócie nie je mužské! Takže celkom ľahko sa môže stať, že sa vám ten váš sám od seba jednoducho neotvorí.

Vašou úlohou je zbúrať tieto zábrany a dať mu najavo, že pred vami nemusí mať tajnosti. Takto z neho dostanete informácie, ktoré vám pomôžu urobiť v spálni z rozpačitého sóla harmonickú symfóniu. Skrátka zohraný sex. Taký, ktorý bude pre obe strany zážitkom!

Skúste menej obkecávať a ísť priamo k veci

Váš chlap vás má skutočne rád a s radosťou vám v čomkoľvek pomôže! Ak od neho niečo chcete, skúste sa dostať k jadru trochu rýchlejšie! Musíte totiž brať do úvahy ďalšiu čisto mužskú vlastnosť! Muži sa nedokážu sústrediť na vaše dlhé preslovy! Aj pri najväčšej snahe sa po pár chvíľach v myšlienkach zatúlajú niekam celkom inam.

Výsledok? Drali ste si hlasivky a, bohužiaľ, nadarmo! Informácia, ktorú ste chceli svojmu fešákovi podať, jednoducho nebola prijatá a spracovaná. Tak vzniká mnoho celkom zbytočných hádok alebo tichého trucovania! A pritom sa tomu dá vyhnúť celkom jednoducho: hovorte priamo k veci!

Keď svojmu miláčikovi líčite problémy, ktoré sa objavili s kolegami v práci, skráťte to! Dostaňte sa k jadru a vynechajte celú story, ktorá viedla k vašim pracovným nepríjemnostiam. Prečo? Nuž, jednoducho preto, lebo chlapa proste nezaujíma celý príbeh s jeho kvetnatosťou a dramatickými zákutiami… Potrebuje zistiť, kde je problém a ak sa dá, pokúsiť sa pomôcť vám ho vyriešiť!

Jasné, možno teraz namietate, že niekedy nechcete vyriešiť žiadny problém. Proste potrebujete len to, aby vás niekto vypočul. A kto by mal byť tou bútľavou vŕbou, keď nie práve človek, ku ktorému máte najbližšie? Aj toto, samozrejme, patrí do zdravého vzťahu. Musíte sa navzájom podporovať a dokázať sa emocionálne podržať!

V takom prípade skúste začať vaše rozprávanie krátkym upozornením! Akým? Dajte mu jednoducho vedieť, že sa cítite pod psa a potrebujete sa mu vyžalovať. Aby vás len vypočul bez potreby hľadať riešenie.

Ak ho takto dopredu „naprogramujete“ na pozorné počúvanie, určite sa posnaží, čo mu budú len sily stačiť. Veď je tu preto, aby sa o vás staral. Tým, že vás vypočuje, svoju „misiu“ si splní! Punktum! Zasa sme raz pri tom, že muži sa potrebujú cítiť dôležití!

Pre vás možno vtipné, ale je to tak. Ale, keď už máte doma toho „Marťana“, tak skúste občas nad ním mávnuť rukou a brať ho takého, aký je. Verte či neverte: jeho prvoradým cieľom je aj tak rozsvietiť svoju „Venušu“. Aby bola najjasnejšou „hviezdou“ na nebi. Aby bol vaším princom a vy jeho Večernicou:-)

Rastislav Teplánský

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Comment: